| ölçüm | 0,0383 |
|---|---|
| Paket başına miktar | 50 / 100 / 200 Adet |
| Tip | Yuvarlak |
| Ürün Tipi | Kapalı pp fincan |
| Malzeme | Plastik (örn. PET, PP, PS) |
| Örnekleme süresi | 7 gün |
|---|---|
| Uyumlu Kapak | düz kapak mevcut |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Plastik |
| Ambalaj miktarı | 1000 pcs |
| Yüzey | Düz |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kapalı pp fincan |
| Alt çap | 61mm |
| Tip | Yuvarlak |
| Geri dönüştürülebilir | Evet / Hayır (Malzemeye bağlı olarak) |
| Paket Detayı | İç Çanta+karton |
|---|---|
| Aksesuarlar | 117mm DÜZ KAPAK |
| GSM | 14G |
| Üst çap | 117 mm |
| Paket boyutu | 60*25*54,5 cm |
| Üst çap | 117 mm |
|---|---|
| Boyut | 117*87*70mm |
| Paket Boyutu | 60*25*54,5 cm |
| Paketleme miktarı | 500pcs |
| Renk | Temizlemek |
| GSM | 14G |
|---|---|
| Sıcaklık | Soğuk |
| Model | Çeşitli |
| Uyumlu Kapak | kubbe kapağı ve düz kapak mevcuttur |
| Paket boyutu | 60*25*54,5 cm |
| Kapasite | 5 ons |
|---|---|
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Örnek | 5 gün |
| Logo | Özel |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
|---|---|
| Kapasite | 360ml |
| Boyut | 76*54*113mm |
| Renk | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Paketleme | Karton |
|---|---|
| Miktar | 500'lük paket |
| Kullanım | Meyve Suyu, Salata |
| Mikrodalga kasası | HAYIR |
| Kapak türü | Düz, kubbe |
| Malzeme | Evcil hayvan |
|---|---|
| Özgünlük | 12 oz |
| Kullanım | Meyve Suyu, Salata |
| dayanıklı | Evet |
| GSM | 14G |