| FDA goedgekeurd | Ja |
|---|---|
| Diameter | Varieert (gewoonlijk 80 mm, 90 mm, 95 mm) |
| Ontwerp | Plat, koepelvormig of slokjesgat |
| Temperatuurweerstand | Tot 100°C |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
| Type | Rot op, snap op. |
|---|---|
| Temperatuurweerstand | Tot 100°C |
| Logo | aangepast |
| Vorm | Ronde |
| Levering | 10 dagen na deposito |
| Lekkend | Ja |
|---|---|
| Type | Rot op, snap op. |
| Levering | 10 dagen na deposito |
| Diameter | Varieert (gewoonlijk 80 mm, 90 mm, 95 mm) |
| Herbruikbaar | Nee |