| Kleur | Doorzichtig |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Proefproef | 5 dagen |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Materiaal | PP |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Helder wit |
| Dishwasher Safe | Yes |
|---|---|
| Color | Clear,White |
| Disposable | Yes |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Capacity | 500ml/700ml |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
|---|---|
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit | 700ml |
|---|---|
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Kleur | Helder wit |
| Capaciteit | 500 ml/700 ml |
|---|---|
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Capacity | 500ml/700ml |
| Material | PP |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Verpakkingshoeveelheid | 1000 stuks |
|---|---|
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
| Veiligheidskenmerken | BPA-vrij |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste bekers |
| Color | Clear,White |
|---|---|
| Shape | Round |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Disposable | Yes |
| Levering | 10 dagen na deposito |
|---|---|
| Ontwerp | Plat, koepelvormig of slokjesgat |
| Diameter | Varieert (gewoonlijk 80 mm, 90 mm, 95 mm) |
| Gebruik | Voor koude of warme dranken |
| Kleur | transparant of gekleurd |