| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Dishwasher Safe | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Material | PP |
| Kullanım | Soğuk veya Sıcak İçecekler İçin |
|---|---|
| Ürün adı | Plastik bardak kapağı |
| Renk | şeffaf veya renkli |
| FDA onaylı | Evet |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
| Teslimat | Depozitodan 10 gün sonra |
|---|---|
| Ürün adı | Plastik bardak kapağı |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Renk | şeffaf veya renkli |
| Tasarım | Düz, Kubbe veya Sip Hole |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| Örnek | 5 gün |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
|---|---|
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Malzeme | PP |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Renk | Temiz beyaz |
| Dishwasher Safe | Yes |
|---|---|
| Color | Clear,White |
| Disposable | Yes |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Capacity | 500ml/700ml |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
|---|---|
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| BPA içermez | - Evet. |
| Kapasite | 700ml |
|---|---|
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Renk | Temiz beyaz |
| Kapasite | 500ml/700ml |
|---|---|
| tek kullanımlık | - Evet. |
| BPA içermez | - Evet. |
| Logo | özel |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Capacity | 500ml/700ml |
| Material | PP |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Lid Type | Flat,Dome |