| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Dishwasher Safe | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Material | PP |
| Χρώμα | Διαφανές |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Υλικό | PP |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
|---|---|
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα | 700ml |
|---|---|
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
| Δυναμικότητα | 500 ml/700 ml |
|---|---|
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τόπος συσκευασίας | 500 κομμάτια |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Capacity | 500ml/700ml |
| Material | PP |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000 κομμάτια |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
| Σχέδιο | Απλό και Λειτουργικό |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Απαλλαγμένο από BPA |
| Συμφωνία | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
| Color | Clear,White |
|---|---|
| Shape | Round |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Disposable | Yes |
| Διανομή | 10 ημέρες μετά την κατάθεση |
|---|---|
| Σχέδιο | Επίπεδη, θόλος ή τρύπα |
| Διάμετρος | Ποικίλει (συνήθως 80mm, 90mm, 95mm) |
| Χρήση | Για κρύα ή ζεστά ροφήματα |
| Χρώμα | διαφανές ή έγχρωμο |