| Capaciteit | 5OZ |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| FOB-haven | Xiamen |
| Proefproef | 5 dagen |
| Grootte | 88*52*75 mm |
|---|---|
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Diensten | OEM, ODM |
| Gewicht | 11.5g |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
|---|---|
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| grootte | 65*55*50 mm |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Tipe deksel | Vlak, koepel. |
| Vorm | Rond |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Productnaam | Plastic bekertje |
|---|---|
| levering | 10 dagen na deposito |
| Logo | Aangepast |
| MAAT | 90 mm |
| FDA goedgekeurd | Ja |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Afmetingen | 90*145 mm |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Kleur | Helder wit |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit | 700ml |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Logo's | Op maat |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Capacity | 500ml/700ml |
| Shape | Round |
| Color | Clear,White |