| Materiaal | PP |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Kleur | Helder wit |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Capaciteit | 700ml |
| Materiaal | PP |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Capaciteit | 700ml |
|---|---|
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
|---|---|
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Betaling | TT |
| Temperatuur | 0-60°C |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Logo's | Op maat |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Grootte | 89*52*88 mm |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Capaciteit | 10 oz |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Logo's | Op maat |
| Gewicht | 10 g |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Temperatuur | 0-60°C |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuur | 0-60°C |
|---|---|
| Pakket | Verpakking |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gewicht | 9g |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Betaling | TT |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |