| Features | Disposable |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Sample | 5days |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Dishwasher Safe | Yes |
|---|---|
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Material | PP |
| Disposable | Yes |
| Color | Clear,White |
| Dishwasher Safe | Yes |
|---|---|
| Color | Clear,White |
| Disposable | Yes |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Capacity | 500ml/700ml |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Dishwasher Safe | Yes |
| Logo | Customized |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Bpa Free | Yes |
| Capacity | 700ml |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Microwave Safe | No |
| Color | Clear,White |
| Capacity | 500ml/700ml |
|---|---|
| Disposable | Yes |
| Bpa Free | Yes |
| Logo | Customized |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Product Type | PP Cup With Lid |
|---|---|
| Capacity | 500ml/700ml |
| Material | PP |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Packing Quantity | 1000pcs |
|---|---|
| Cerfiticaion | SGS,FAD,ISO9001 |
| Design | Simple And Functional |
| Safety Features | BPA-free |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
| Color | Clear,White |
|---|---|
| Shape | Round |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Disposable | Yes |
| Delivery | 10 Days After Deposit |
|---|---|
| Design | Flat, Dome, Or Sip Hole |
| Diameter | Varies (commonly 80mm, 90mm, 95mm) |
| Usage | For Cold Or Hot Beverages |
| Color | Transparent Or Colored |