| Verpakkingshoeveelheid | 1000 stuks |
|---|---|
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
| Ontwerp | Eenvoudig en functioneel |
| Veiligheidskenmerken | BPA-vrij |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste bekers |
| Color | Clear,White |
|---|---|
| Shape | Round |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Disposable | Yes |
| Levering | 10 dagen na deposito |
|---|---|
| Ontwerp | Plat, koepelvormig of slokjesgat |
| Diameter | Varieert (gewoonlijk 80 mm, 90 mm, 95 mm) |
| Gebruik | Voor koude of warme dranken |
| Kleur | transparant of gekleurd |
| Kleur | Helder wit |
|---|---|
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PP |
| Logo's | Op maat |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Betaling | Western Union/TT |
| Herbruikbaar | - Nee. |
| Materiaal | PP |
| Vorm | Rond |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
|---|---|
| Afmetingen | 90*145 mm |
| Verpakking Qty | 500 stuks |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Kleur | Helder wit |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Afwasruimte | - Ja, dat klopt. |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Productsoort | PP-beker met deksel |
| Vorm | Rond |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Veiligheidskenmerken | BPA-vrij |
|---|---|
| Grootte | 90 mm |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste bekers |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Materiaal | PP |