| Gewicht | 13.5g |
|---|---|
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Logo's | Op maat |
| Gewicht | 14.5g |
| Pakket | Verpakking |
|---|---|
| Capaciteit | 24OZ |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Hoeveelheid | 50 |
|---|---|
| Temperatuur | 0-60°C |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit | 32OZ |
| Logo's | Op maat |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Pakket | Verpakking |
| Proefproef | 5 dagen |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | Binnenbag+carton |
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 1,5 oz |
| Materiaal | ps |
| Kenmerken | Eenmalig |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Capaciteit | 6oz |
| Vorm | Rond |
| Verpakkingsdetail | Binnenbag+carton |
| Gewicht | 11G |
|---|---|
| Capaciteit | 9OZ |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Gewicht van de verpakking | 6kgs |
| Grootte | 86 x 52 x 74 mm |
| Certificeringen | FDA, SGS |
|---|---|
| FOB-haven | Xiamen |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Verpakkingsgrootte | 39*38,5*26 cm |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Certificeringen | FDA, SGS |
| FOB-haven | Xiamen |
| Verpakkingsgrootte | 39*38,5*26 cm |
| Grootte | 72*55*94 mm |