| Verpakkingshoeveelheid | 1000 pccs |
|---|---|
| Sollicitatie | Plastic kopjes, papieren kopjes. |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste bekers |
| Veiligheidsfuncties | BPA-vrij |
| Flexibiliteit | Flexibele |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
|---|---|
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Duurzaamheid | hoog |
| Proefproef | 5 dagen |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Vorm | Ronde |
| Veiligheidsfuncties | BPA-vrij |
| Flexibiliteit | Flexibele |
| Gewicht | 5g |
| Verpakkingshoeveelheid | 1000 stuks |
|---|---|
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
| Kleur | Doorzichtig |
| Veiligheidskenmerken | BPA-vrij |
| Herbruikbaar | - Nee. |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste bekers |
| Gewicht | 5g |
| BETALING | Western Union/TT |
| Type | Rot op, snap op. |
| Diensten | OEM, ODM |
|---|---|
| Gewicht van de verpakking | 6kgs |
| FOB-haven | Xiamen |
| Verpakkingsgrootte | 37*36,5*23,5 cm |
| Grootte | 88*52*75 mm |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Gewicht | 25.5g |
| Diensten | OEM, ODM |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Kleur | Doorzichtig |
| Gewicht | 12.5g |
|---|---|
| Gewicht van de verpakking | 6.5kgs |
| Proefproef | 5 dagen |
| Capaciteit | 10 oz |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Type | Rot op, snap op. |
|---|---|
| Herbruikbaar | Nee |
| Gebruik | Voor koude of warme dranken |
| Vorm | Ronde |
| Logo | Aangepast |