| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Materiaal | PP |
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Kleur | Helder wit |
| Hoeveelheid | 50 |
|---|---|
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Materiaal | PET |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Betaling | TT |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Pakket | Verpakking |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit | 14oz |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Proeftijd | 7 dagen |
| Grootte | 89*53*160 mm |
| Capaciteit | 20OZ |
| Gebruik | Koele dranken, koffie, boba thee, koud sap. |
| Temperatuur | 0-60°C |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Capaciteit | 20OZ |
| Hoeveelheid | 50 |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Capaciteit | 17 Oz |
| Logo's | Op maat |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PP |
| Hoeveelheid | 50 |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Pakket | Verpakking |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Pakket | Verpakking |
| Pakket | Verpakking |
|---|---|
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Gewicht | 14.5g |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Logo | Aangepast |
|---|---|
| Kleur | transparant of gekleurd |
| Levering | 10 dagen na deposito |
| Type | Rot op, snap op. |
| Certificatie | SGS,FAD,ISO9001 |