| Color | Clear,White |
|---|---|
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Material | PP |
| Logo | Customized |
| Cerfiticaion | SGS,FAD,ISO9001 |
|---|---|
| Payment | Western Union/TT |
| Reusable | NO |
| Material | PP |
| Shape | Round |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
|---|---|
| Dimensions | 90*145mm |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Microwave Safe | No |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Color | Clear,White |
| Microwave Safe | No |
|---|---|
| Shape | Round |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Lid Type | Flat,Dome |
|---|---|
| Material | PP |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Shape | Round |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Safety Features | BPA-free |
|---|---|
| Size | 90mm |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
| Flexibility | Flexible |
| Material | PP |
| LOGO | CUSTOMIZED |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Capacity | 9oz |
| Temperature | 0-60℃ |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Material | PET |
|---|---|
| Sample Time | 7 DAYS |
| Temperature | 0-100℃ |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea |
| Features | Disposable |
|---|---|
| LOGO | Customized |
| FOB Port | Xiamen |
| Certifications | FDA, SGS |
| Shape | Round |