| Material | PET |
|---|---|
| Sample Time | 7 DAYS |
| Temperature | 0-100℃ |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea |
| Features | Disposable |
|---|---|
| LOGO | Customized |
| FOB Port | Xiamen |
| Certifications | FDA, SGS |
| Shape | Round |
| Material | PP |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | Clear,White |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Logo | Customized |
|---|---|
| Capacity | 700ml |
| Material | PP |
| Bpa Free | Yes |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Capacity | 700ml |
|---|---|
| Disposable | Yes |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Bpa Free | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
|---|---|
| Stackable | Yes |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Payment | TT |
| Temperature | 0-60℃ |
|---|---|
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
| LOGO | CUSTOMIZED |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Capacity | 9oz |
| Temperature | 0-60℃ |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Payment | TT |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Size | 89*52*88mm |
| Material | PET |
|---|---|
| Capacity | 10oz |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Weight | 10g |