| Logo | Customized |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Material | PP |
| Microwave Safe | No |
| Disposable | Yes |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Durability | High |
| Package Size | 37*36.5*23.5cm |
| LOGO | Customized |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Disposable | Yes |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Shape | Round |
| Logo | Customized |
| Packaging Qty | 1000pcs |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Bpa Free | Yes |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Weight | 10g |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Temperature | 0-60℃ |
| Quantity | 50 |
| Material | PET |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Stackable | Yes |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Printing | Yes |
| Bpa Free | Yes |
|---|---|
| Material | PET |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
| Capacity | 32oz |
| Quantity | 50 |
|---|---|
| Bpa Free | Yes |
| Weight | 10g |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
| Material | PET |
|---|---|
| Printing | Yes |
| Weight | 11g |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Quantity | 50 |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Certifications | FDA, SGS |
| FOB Port | Xiamen |
| LOGO | Customized |
| Package Size | 57.5*36.5*40cm |