| Disposable | Yes |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Material | PP |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Shape | Round |
| Disposable | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Unit Weight | 14G |
| Usage | Juice,Salad |
| Quantity | Pack Of 500 |
| Accessories | 117mm FLAT LID |
|---|---|
| Packing Quantity | 500pcs |
| Property | 100% Biodegradable & Compostable |
| Payment | TT |
| Top Diameter | 117mm |
| Certifications | FDA, SGS |
|---|---|
| Size | 117*87*70mm |
| Package Size | 60*25*54.5cm |
| Property | 100% Biodegradable & Compostable |
| Durable | Yes |
| Property | 100% Biodegradable & Compostable |
|---|---|
| Size | 117*87*70mm |
| Color | Clear |
| Top Diameter | 117mm |
| Payment | TT |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Material | PS |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Size | 83*50*122mm |
| Color | Clear,White |
|---|---|
| Material | PP |
| Shape | Round |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Disposable | Yes |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Shape | Round |
| Microwave Safe | No |
| LOGO | Customized |
|---|---|
| Packaging Qty | 500pcs |
| Sample | 5days |
| Certifications | FDA, SGS |
| Package Weight | 6kgs |
| Logo | Customized |
|---|---|
| Material | PP |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Shape | Round |