| Package Size | 60*25*54.5cm |
|---|---|
| Design | Plain |
| Color | Clear |
| Top Diameter | 117mm |
| Compatible Lid | Dome Lid And Flat Lid Available |
| Accessories | 117mm FLAT LID |
|---|---|
| Temperature | Cold |
| Compatible Lid | Dome Lid And Flat Lid Available |
| Gsm | 14 G |
| Top Diameter | 117mm |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Capacity | 1.5 OZ |
| Application | Restaurants, Cafes, Party |
| Material | PS |
| Packaging Detail | Box |
| Compatible Lid | Flat Lid Available |
|---|---|
| Package | Carton |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Durable | Yes |
| Feature | Durable |
|---|---|
| Durable | Yes |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Packing Qty | 1000pcs |
| LOGO | Customized |
| Color | Clear |
|---|---|
| Certifications | FDA, SGS |
| Package | Carton |
| Usage | Juice,Boba Tea,Beverage |
| Lid Type | Flat,Dome |
| LOGO | Customized |
|---|---|
| Payment | TT |
| Color | Clear |
| Packing Qty | 1000pcs |
| Compatible Lid | Flat Lid Available |
| Design | Simple And Functional |
|---|---|
| Type | Screw On,snap On |
| Shape | Round |
| Flexibility | Flexible |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
| Application | Plastic Cups,paper Cups |
|---|---|
| Shipping | By Sea Or Air |
| Color | Transparent |
| Reusable | NO |
| Payment | T/T |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
|---|---|
| Shape | Round |
| Capacity | 210ML |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Package Size | 36.5*36*20.5cm |