| Paket Boyutu | 60*25*54,5 cm |
|---|---|
| Tasarım | Ova |
| Renk | Temizlemek |
| Üst çap | 117 mm |
| Uyumlu Kapak | kubbe kapağı ve düz kapak mevcuttur |
| Aksesuarlar | 117mm DÜZ KAPAK |
|---|---|
| Sıcaklık | Soğuk |
| Uyumlu Kapak | kubbe kapağı ve düz kapak mevcuttur |
| GSM | 14G |
| Üst çap | 117 mm |
| Kapasite | 1,5 ons |
|---|---|
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti |
| Malzeme | ps |
| Paketleme Detayı | Kutusu |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Uyumlu Kapak | düz kapak mevcut |
|---|---|
| Paketi | Karton |
| Kapak türü | Düz, kubbe |
| Ambalaj | 1000 pcs |
| dayanıklı | Evet |
| Özellik | dayanıklı |
|---|---|
| dayanıklı | Evet |
| Ambalaj | 1000 pcs |
| Ambalaj miktarı | 1000 pcs |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Renk | Temizlemek |
|---|---|
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Paketi | Karton |
| Kullanım | Meyve Suyu, Boba Çayı, İçecek |
| Kapak türü | Düz, kubbe |
| Logo | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Renk | Temizlemek |
| Ambalaj miktarı | 1000 pcs |
| Uyumlu Kapak | düz kapak mevcut |
| Tasarım | Basit ve İşlevsel |
|---|---|
| Tip | Vidalayın, Geçin |
| Şekil | Yuvarlak |
| Esneklik | Esnek |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| Uygulama | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
|---|---|
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Renk | Şeffaf |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| Ödeme | T/T |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| Kapasite | 210ml |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Paket Boyutu | 36,5*36*20,5 cm |