| Rozmiar pakietu | 60*25*54,5 cm |
|---|---|
| Projekt | Zwykły |
| Kolor | Jasne |
| Najwyższa średnica | 117MM |
| Kompatybilna pokrywa | dostępna pokrywa kopułkowa i płaska |
| Akcesoria | PŁASKA POKRYWA 117 mm |
|---|---|
| Temperatura | Zimno |
| Kompatybilna pokrywa | dostępna pokrywa kopułkowa i płaska |
| GSM | 14 G |
| Najwyższa średnica | 117MM |
| Pojemność | 1,5 uncji |
|---|---|
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy |
| Materiał | ps |
| Szczegóły opakowania | Pudełko |
| Cechy | Jednorazowe |
| Kompatybilna pokrywa | dostępna płaska pokrywa |
|---|---|
| Pakiet | KARTON |
| Typ pokrywki | Płaska, kopuła |
| Pakowanie Ilty | 1000pcs |
| wytrzymały | Tak |
| Funkcja | wytrzymały |
|---|---|
| wytrzymały | Tak |
| Pakowanie Ilty | 1000pcs |
| Ilość w opakowaniu | 1000pcs |
| Logo | Dostosowane |
| Kolor | Jasne |
|---|---|
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Pakiet | KARTON |
| Stosowanie | Sok, herbata Boba, napój |
| Typ pokrywki | Płaska, kopuła |
| Logo | Dostosowane |
|---|---|
| Zapłata | Tt |
| Kolor | Jasne |
| Ilość w opakowaniu | 1000pcs |
| Kompatybilna pokrywa | dostępna płaska pokrywa |
| Projekt | Prosty i funkcjonalny |
|---|---|
| Typ | Przykręć, zatrzaśnij |
| Kształt | Okrągły |
| Elastyczność | Elastyczny |
| ZGODNOŚĆ | Kompatybilny z większością kubków |
| Zastosowanie | Kubki plastikowe, kubki papierowe |
|---|---|
| Transport morski | drogą morską lub powietrzną |
| Kolor | przejrzysty |
| wielokrotnego użytku | - Nie, nie. |
| Wypłata | T/T |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Pojemność | 210ml |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Wielkość opakowania | 36,5*36*20,5 cm |