| Μέγεθος πακέτου | 60*25*54,5 εκ |
|---|---|
| Σχέδιο | Πεδιάδα |
| Χρώμα | Σαφής |
| Κορυφαία διάμετρο | 117 χιλιοστά |
| Συμβατό καπάκι | Διατίθεται καπάκι θόλου και επίπεδο καπάκι |
| Αξεσουάρ | 117mm ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΠΑΚΙ |
|---|---|
| Θερμοκρασία | Κρύο |
| Συμβατό καπάκι | Διατίθεται καπάκι θόλου και επίπεδο καπάκι |
| GSM | 14 Γ |
| Κορυφαία διάμετρο | 117 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα | 1,5 oz |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι |
| Υλικό | PS |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Κουτί |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Συμβατό καπάκι | επίπεδο καπάκι διαθέσιμο |
|---|---|
| Πακέτο | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Τύπος καπάκι | Επίπεδη, θόλος |
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000pcs |
| διαρκής | Ναί |
| Χαρακτηριστικό | διαρκής |
|---|---|
| διαρκής | Ναί |
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000pcs |
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000pcs |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Σαφής |
|---|---|
| πιστοποιήσεις | FDA, SGS |
| Πακέτο | ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ |
| Χρήση | Χυμός, τσάι boba, ποτό |
| Τύπος καπάκι | Επίπεδη, θόλος |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πληρωμή | Tt |
| Χρώμα | Σαφής |
| Ποσότητα συσκευασίας | 1000pcs |
| Συμβατό καπάκι | επίπεδο καπάκι διαθέσιμο |
| Σχέδιο | Απλό και Λειτουργικό |
|---|---|
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Ευκαμψία | Εύκαμπτος |
| ΑΡΜΟΝΙΑ | Συμβατό με τα Πιο Σχετικά Κύπελλα |
| Εφαρμογή | Πλαστικά φλιτζάνια, χαρτοφλιτζάνια |
|---|---|
| ΕΠΙΤΡΟΠΗ | αεροπορικώς τη θάλασσα ή |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | - Όχι. |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Δυναμικότητα | 210ml |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Μέγεθος συσκευασίας | 36.5*36*20.5cm |