| tek kullanımlık | - Evet. |
|---|---|
| Logo | özel |
| Malzeme | PP |
| Bulaşık makinesinde yıkanabilir | - Evet. |
| Şekli | yuvarlak |
| tek kullanımlık | Evet |
|---|---|
| Renk | Temizlemek |
| Birim ağırlık | 14g |
| Kullanım | Meyve Suyu, Salata |
| Miktar | 500'lük paket |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
|---|---|
| Boyut | 117*87*70mm |
| Paket Boyutu | 60*25*54,5 cm |
| Mülk | %100 Biyolojik olarak parçalanabilir ve kompostlanabilir |
| dayanıklı | Evet |
| Aksesuarlar | 117mm DÜZ KAPAK |
|---|---|
| Paketleme miktarı | 500pcs |
| Mülk | %100 Biyolojik olarak parçalanabilir ve kompostlanabilir |
| Ödeme | TT |
| Üst çap | 117 mm |
| Mülk | %100 Biyolojik olarak parçalanabilir ve kompostlanabilir |
|---|---|
| Boyut | 117*87*70mm |
| Renk | Temizlemek |
| Üst çap | 117 mm |
| Ödeme | TT |
| Malzeme | ps |
|---|---|
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Boyut | 83*50*122mm |
| Renk | Temiz beyaz |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Şekli | yuvarlak |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Disposable | Yes |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Shape | Round |
| Microwave Safe | No |
| Logo | Özel |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Örnek | 5 gün |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Paket ağırlığı | 6kg |
| Logo | Customized |
|---|---|
| Material | PP |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Shape | Round |