| Kapasite | 5 ons |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Örnek | 5 gün |
| Boyut | 88*52*75mm |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Ağırlık | 11.5g |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
|---|---|
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Boyut | 65*55*50mm |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| tek kullanımlık | - Evet. |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
| Şekli | yuvarlak |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| Logo | özel |
| Boyutları | 90*145mm |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Renk | Temiz beyaz |
|---|---|
| Şekli | yuvarlak |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| BPA içermez | - Evet. |
| Logo | Özel |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Kapasite | 700ml |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Logo | özel |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Capacity | 500ml/700ml |
| Shape | Round |
| Color | Clear,White |
| Dishwasher Safe | Yes |
|---|---|
| Color | Clear,White |
| Disposable | Yes |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Capacity | 500ml/700ml |