| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
|---|---|
| Paketleme Detayı | İç Çanta+karton |
| Şekli | yuvarlak |
| Hizmet | OEM,ODM |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Malzeme | ps |
|---|---|
| Paketleme Detayı | İç Çanta+karton |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Renk | Şeffaf |
| Ağırlık | 8g |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
|---|---|
| Örnek | 5 gün |
| Kapasite | 180ml |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | ps |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| Şekli | yuvarlak |
| Ağırlık | 10g |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | ps |
| Boyut | 70*50*73mm |
| Örnek | 5 gün |
| Boyut | 68*42*88mm |
|---|---|
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Paket Boyutu | 36,5*36*20,5 cm |
| Kapasite | 210ml |
| Ağırlık | 10g |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Şekli | yuvarlak |
| Kapasite | 240ml |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Boyut | 86*52*74mm |
| Örnek | 5 gün |
| Malzeme | ps |
|---|---|
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Paket Boyutu | 39*38,5*26cm |
| Malzeme | ps |
|---|---|
| Logo | Özel |
| Şekli | yuvarlak |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Hizmet | OEM,ODM |