| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Usługa | OEM, ODM |
| Materiał | ps |
| Wielkość | Wymiary 7*47*63mm |
| Pojemność | 9oz |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Wypłata | TT |
| temperatury | 0-60°C |
| temperatury | 0-60°C |
|---|---|
| Wielkość | 89*57*108mm |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Waga | 10g |
| Pakiet | Karton |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Pakiet | Karton |
| Okres próbny | 7 dni |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Port FOB | Xiamen |
| Wielkość | 42*30*41mm |
| Kształt | Okrągłe |
| Próbka | 5 dni |
| Ilość w opakowaniu | 2500szt |
|---|---|
| Próbka | 5 dni |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Usługa | OEM, ODM |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
|---|---|
| Szczegóły opakowania | Wewnętrzna torba + karton |
| Kształt | Okrągłe |
| Usługa | OEM, ODM |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Port FOB | Xiamen |
|---|---|
| Próbka | 5 dni |
| Pojemność | 180ml |
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał | ps |
| Cechy | Jednorazowe |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Port FOB | Xiamen |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Kształt | Okrągłe |
| Waga | 10g |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Materiał | ps |
| Wielkość | 70*50*73mm |
| Próbka | 5 dni |