| Logo | özel |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |
| FOB Bağlantı Noktası | Xiamen |
| tek kullanımlık | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| BPA içermez | - Evet. |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
|---|---|
| Mikrodalga Güvenli | Hayır |
| Renk | Temiz beyaz |
| Boyutları | 90*145mm |
| Şekli | yuvarlak |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| Kullanımı | Meyve suyu, içecek, kahve, Boba çayı. |
| Renk | Temiz beyaz |
| Kapasite | 700ml |
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Ağırlık | 10g |
|---|---|
| Miktar | 50 |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| Paket | karton |
| Logo | Özel |
| Paket | karton |
|---|---|
| Baskı | - Evet. |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Logo | Özel |
| Kapasite | 20 ons |
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
|---|---|
| Örnek süresi | 7 Gün |
| istiflenebilir | - Evet. |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Logo | Özel |
|---|---|
| Kapasite | 24 ons |
| Boyut | 89*53*180mm |
| Paket | karton |
| Baskı | - Evet. |
| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Miktar | 50 |
| Boyut | 89*53*180mm |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Ağırlık | 16.5g |
| Boyut | 89*45*80mm |
|---|---|
| istiflenebilir | - Evet. |
| Kapasite | 10 ons |
| Ödeme | TT |
| Ağırlık | 9g |