| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Σχήμα | Γύρω |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Υλικό | CP |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Βάρος | 8G |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
|---|---|
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Δυναμικότητα | 180ml |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό | CP |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| Σχήμα | Γύρω |
| Βάρος | 10g |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό | CP |
| Μέγεθος | 70*50*73mm |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Μέγεθος | 68*42*88 χιλιοστά |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Μέγεθος συσκευασίας | 36.5*36*20.5cm |
| Δυναμικότητα | 210ml |
| Βάρος | 10g |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Γύρω |
| Δυναμικότητα | 240 ml |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Μέγεθος | 86*52*74mm |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Υλικό | CP |
|---|---|
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Μέγεθος συσκευασίας | 39*38,5*26cm |
| Υλικό | CP |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Γύρω |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |