| Bpa Free | Yes |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Size | 89*44*118mm |
| Stackable | Yes |
| Material | PET |
| LOGO | Customized |
|---|---|
| FOB Port | Xiamen |
| Size | 42*30*41mm |
| Shape | Round |
| Sample | 5days |
| Packaging Qty | 2500pcs |
|---|---|
| Sample | 5days |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| LOGO | Customized |
| Service | OEM,ODM |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
|---|---|
| Packaging Detail | Inner Bag+carton |
| Shape | Round |
| Service | OEM,ODM |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Material | PS |
|---|---|
| Packaging Detail | Inner Bag+carton |
| FOB Port | Xiamen |
| Color | Transparent |
| Weight | 8g |
| FOB Port | Xiamen |
|---|---|
| Sample | 5days |
| Capacity | 180ML |
| Durability | High |
| Material | PS |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Durability | High |
| FOB Port | Xiamen |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Shape | Round |
| Weight | 10g |
|---|---|
| Durability | High |
| Material | PS |
| Size | 70*50*73mm |
| Sample | 5days |
| Size | 68*42*88mm |
|---|---|
| Certifications | FDA, SGS |
| Package Size | 36.5*36*20.5cm |
| Capacity | 210ML |
| Weight | 10g |
| Durability | High |
|---|---|
| LOGO | Customized |
| Shape | Round |
| Capacity | 240ML |
| Package Detail | Inner Bag+carton |