| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Grootte | 89*44*118 mm |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PET |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| FOB-haven | Xiamen |
| Grootte | 42*30*41 mm |
| Vorm | Rond |
| Proefproef | 5 dagen |
| Qty verpakking | 2500pcs |
|---|---|
| Proefproef | 5 dagen |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Logo's | Op maat |
| Diensten | OEM, ODM |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | Binnenbag+carton |
| Vorm | Rond |
| Diensten | OEM, ODM |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Materiaal | ps |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | Binnenbag+carton |
| FOB-haven | Xiamen |
| Kleur | Doorzichtig |
| Gewicht | 8G |
| FOB-haven | Xiamen |
|---|---|
| Proefproef | 5 dagen |
| Capaciteit | 180ml |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | ps |
| Kenmerken | Eenmalig |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| FOB-haven | Xiamen |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| Vorm | Rond |
| Gewicht | 10 g |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | ps |
| Grootte | 70*50*73 mm |
| Proefproef | 5 dagen |
| Grootte | 68*42*88 mm |
|---|---|
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Verpakkingsgrootte | 36.5*36*20.5cm |
| Capaciteit | 210ml |
| Gewicht | 10 g |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Vorm | Rond |
| Capaciteit | 240ml |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |