| Malzeme | PP |
|---|---|
| tek kullanımlık | - Evet. |
| Şekli | yuvarlak |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Kapak Tipi | Düz, Kubbe |
|---|---|
| Kapasite | 500ml |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Logo | Özel |
| BPA içermez | - Evet. |
| Malzeme | PP |
|---|---|
| BPA içermez | - Evet. |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Ürün Türü | PP Kapaklı Bardak |
| Logo | Özel |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
|---|---|
| Sızdırmaz | - Evet. |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Sertifikasyon | SGS, FAD, ISO9001 |
| Ödeme | Western Union/TT |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Boyut | 90mm |
| Şekil | Yuvarlak |
| Güvenlik Özellikleri | BPA içermeyen |
| Tip | Vidalayın, Geçin |
|---|---|
| Ürün adı | Plastik bardak kapağı |
| FDA onaylı | Evet |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| BOYUT | 90 mm |
| Uygulama | Plastik Bardaklar, Kağıt Bardaklar |
|---|---|
| Boyut | 90mm |
| Malzeme | PP |
| Kullanımı | Bardakların Kapatılması ve Sızdırmazlığı İçin |
| Şekli | yuvarlak |
| Çevre dostu | - Evet. |
|---|---|
| Türü | Bardak |
| Şekli | yuvarlak |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Dayanıklı |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
|---|---|
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Esneklik | Esnek |
| Ödeme | Western Union/TT |
| Ağırlık | 5.5g |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
|---|---|
| Türü | Vidalayın, Geçin |
| Boyut | 90mm |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |