| Çevre dostu | - Evet. |
|---|---|
| Türü | Bardak |
| Şekli | yuvarlak |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Dayanıklılık | Dayanıklı |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
|---|---|
| Denizcilik | deniz veya hava yoluyla |
| Esneklik | Esnek |
| Ödeme | Western Union/TT |
| Ağırlık | 5.5g |
| Güvenlik özellikleri | BPA içermez |
|---|---|
| Türü | Vidalayın, Geçin |
| Boyut | 90mm |
| Uyumluluk | Çoğu Bardakla Uyumlu |
| yeniden kullanılabilir | Hayır |
| SıcaklıkDayanıklılık | 100°C'ye kadar |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak |
| Tip | Vidalayın, Geçin |
| FDA onaylı | Evet |
| Kullanım | Soğuk veya Sıcak İçecekler İçin |
| Ürün adı | Plastik bardak kapağı |
|---|---|
| FDA onaylı | Evet |
| Boyut | 90mm |
| Tasarım | Düz, Kubbe veya Sip Hole |
| Çap | Değişir (genellikle 80mm, 90mm, 95mm) |
| Ödeme | Western Union/TT |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Boyut | 90mm |
| Şekil | Yuvarlak |
| Güvenlik Özellikleri | BPA içermez |
| Örnek | 5 gün |
|---|---|
| Hizmet | OEM,ODM |
| Paket detayı | İç Çanta+karton |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
| Paket ağırlığı | 13kg |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| Hizmet | OEM,ODM |
| Kapasite | 210ml |
| Logo | Özel |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
|---|---|
| Paket ağırlığı | 5.5kg |
| Malzeme | ps |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Logo | Özel |
| Paket ağırlığı | 6kg |
|---|---|
| Hizmet | OEM,ODM |
| Ağırlık | 11.5g |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap |