| Baskı | - Evet. |
|---|---|
| Miktar | 50 |
| Boyut | 89*53*180mm |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Ağırlık | 16.5g |
| Boyut | 89*45*80mm |
|---|---|
| istiflenebilir | - Evet. |
| Kapasite | 10 ons |
| Ödeme | TT |
| Ağırlık | 9g |
| Miktar | 50 |
|---|---|
| Ambalaj miktarı | 1000 adet |
| BPA içermez | - Evet. |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Ödeme | TT |
| istiflenebilir | - Evet. |
|---|---|
| Miktar | 50 |
| Sıcaklık | 0-60 ℃ |
| Örnek süresi | 7 Gün |
| Baskı | - Evet. |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Shape | Round |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Material | PP |
| Kapasite | 1,5 ons |
|---|---|
| Renk | Şeffaf |
| Örnek | 5 gün |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti |
| Logo | özel |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
|---|---|
| Hizmet | OEM,ODM |
| Malzeme | ps |
| Sertifikalar | FDA, SGS |
| Şekli | yuvarlak |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Örnek | 5 gün |
| Ambalaj miktarı | 500 adet. |
| Kapasite | 12 ons |
| Boyut | 76*54*113mm |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Parti, Açık Havada |
|---|---|
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap, Şampanya |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Renk | Şeffaf |
| Boyut | 49*42*55mm |
|---|---|
| Kullanımı | Sıcak ve Soğuk İçecekler, Su, Meyve Suyu, Şarap, Şampanya |
| Özellikleri | tek kullanımlık |
| Paket Boyutu | 0.031CBM |
| Hizmet | OEM,ODM |