| Logo | niestandardowe |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Trwałość | Wysoki |
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Port FOB | Xiamen |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
|---|---|
| Bezpieczna mikrofalówka | - Nie, nie. |
| Kolor | Czysty biały |
| Wymiary | 90*145mm |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
| Kolor | Czysty biały |
| Pojemność | 700ml |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Waga | 10g |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Pakiet | Karton |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Pakiet | Karton |
|---|---|
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Pojemność | 20oz |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| temperatury | 0-60°C |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Pojemność | 24oz |
| Wielkość | 89*53*180mm |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Wielkość | 89*53*180mm |
| Okres próbny | 7 dni |
| Waga | 16,5 g |
| Wielkość | 89*45*80mm |
|---|---|
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pojemność | 10oz |
| Wypłata | TT |
| Waga | 9g |