| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Ilość w opakowaniu | 2500szt |
| Materiał | ps |
| Kolor | przejrzysty |
| Próbka | 5 dni |
|---|---|
| Port FOB | Xiamen |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
|---|---|
| Materiał | ps |
| Kształt | Okrągłe |
| Kolor | przejrzysty |
| Port FOB | Xiamen |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
|---|---|
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |
| Materiał | ps |
| Kolor | przejrzysty |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Materiał | ps |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Kształt | Okrągłe |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Usługa | OEM, ODM |
| Logo | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Usługa | OEM, ODM |
| Materiał | ps |
| Wielkość | Wymiary 7*47*63mm |
| Pojemność | 9oz |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Wypłata | TT |
| temperatury | 0-60°C |
| Waga | 10g |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Pakiet | Karton |
| Logo | Zindywidualizowane |
| temperatury | 0-60°C |
|---|---|
| Wielkość | 89*57*108mm |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Waga | 10g |
| Pakiet | Karton |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Pakiet | Karton |
| Okres próbny | 7 dni |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |