| Materiał | PP |
|---|---|
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
| Kształt | Okrągłe |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Rodzaj produktu | Kubek PP Z Pokrywą |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Użycie | Do zakrywania i uszczelniania kubków |
|---|---|
| Szczelne | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Kompatybilny z większością kubków |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
| Zapłata | Western Union/TT |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Rozmiar | 90 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Funkcje bezpieczeństwa | BPA |
| Typ | Przykręć, zatrzaśnij |
|---|---|
| Nazwa produktu | Pokrywka plastikowa |
| Zatwierdzona przez FDA | Tak |
| Logo | Dostosowane |
| ROZMIAR | 90 mm |
| Zastosowanie | Kubki plastikowe, kubki papierowe |
|---|---|
| Wielkość | 90 mm |
| Materiał | PP |
| Użycie | Do zakrywania i uszczelniania kubków |
| Kształt | Okrągłe |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Rodzaj | Filiżanka |
| Kształt | Okrągłe |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Trwałość | Trwałe |
| Zgodność | Kompatybilny z większością kubków |
|---|---|
| Transport morski | drogą morską lub powietrzną |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wypłata | Western Union/TT |
| Waga | 5,5g |
| Funkcje bezpieczeństwa | Bez BPA |
|---|---|
| Rodzaj | Przykręć, zatrzaśnij |
| Wielkość | 90 mm |
| Zgodność | Kompatybilny z większością kubków |
| wielokrotnego użytku | - Nie, nie. |