| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| Wielkość | 89*53*180mm |
| Okres próbny | 7 dni |
| Waga | 16,5 g |
| Wielkość | 89*45*80mm |
|---|---|
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pojemność | 10oz |
| Wypłata | TT |
| Waga | 9g |
| Ilość | 50 |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Wypłata | TT |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość | 50 |
| temperatury | 0-60°C |
| Okres próbny | 7 dni |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Shape | Round |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Material | PP |
| Pojemność | 1,5 uncji |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Próbka | 5 dni |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy |
| Logo | niestandardowe |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
|---|---|
| Usługa | OEM, ODM |
| Materiał | ps |
| Certyfikaty | FDA, SGS |
| Kształt | Okrągłe |
| Kolor | przejrzysty |
|---|---|
| Próbka | 5 dni |
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Pojemność | 12 uncji |
| Wielkość | 76*54*113mm |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
|---|---|
| Użycie | Gorące i zimne napoje, woda, soki, wino, szampana |
| Trwałość | Wysoki |
| Cechy | Jednorazowe |
| Kolor | przejrzysty |
| Wielkość | 49*42*55 mm |
|---|---|
| Użycie | Gorące i zimne napoje, woda, soki, wino, szampana |
| Cechy | Jednorazowe |
| Wielkość opakowania | 0,031 stóp sześciennych |
| Usługa | OEM, ODM |