| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Pojemność | 500ml/700ml |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| temperatury | 0-60°C |
| Pojemność | 16 UNCJI |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Wielkość | 89*53*137mm |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Kolor | Czysty biały |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Kształt | Okrągłe |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Logo | niestandardowe |
| Waga | 10g |
| Pojemność | 10oz |
|---|---|
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Waga | 9g |
| Pakiet | Karton |
| Pojemność | 20oz |
|---|---|
| temperatury | 0-60°C |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Ilość | 50 |
| Pakiet | Karton |
| Logo | niestandardowe |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Usługa | OEM, ODM |
| Port FOB | Xiamen |
| Kształt | Okrągłe |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 500 sztuk |
| Usługa | OEM, ODM |
| Port FOB | Xiamen |
| Próbka | 5 dni |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Kolor | przejrzysty |
| Waga | 25,5 g |
| Logo | niestandardowe |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
| Zastosowanie | Restauracje, kawiarnie, imprezy, plenery |
|---|---|
| Użycie | Napoje gorące i zimne, woda, soki, wino |
| Waga | 12,5 g |
| Kolor | przejrzysty |
| Szczegóły pakietu | Wewnętrzna torba + karton |