| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| temperatury | 0-60°C |
| Pojemność | 16 UNCJI |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Wielkość | 89*53*137mm |
| Pojemność | 16 UNCJI |
|---|---|
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Waga | 13,5 g |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Wielkość | 89*45*80mm |
|---|---|
| Pojemność | 10oz |
| Bez BPA | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Użycie | Zimne napoje, kawa, herbata Boba, zimny sok |
| Certyfikat | SGS, FAD, ISO9001 |
|---|---|
| Zastosowanie | Kubki plastikowe, kubki papierowe |
| Materiał | PP |
| Kształt | Okrągłe |
| Szczelne | - Tak, proszę. |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Możliwość układania w stos | - Tak, proszę. |
| Pakiet | Karton |
| Użycie | Sok, Napój, Kawa, Herbata Boba |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Bezpieczny zmywarka | - Tak, proszę. |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Pojemność | 500ml/700ml |
| Jednorazowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Kolor | Czysty biały |
| Typ pokrywy | Mieszkanie, kopuła |
| Kształt | Okrągłe |
| Ilość w opakowaniu | 1000 sztuk |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Drukowanie | - Tak, proszę. |
| Logo | niestandardowe |
| Waga | 10g |