| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Υλικό | PP |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος συσκευασίας | 37*36,5*23,5cm |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
|---|---|
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
|---|---|
| Ποσότητα | 50 |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 10g |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 7 ημέρες |
| Θερμοκρασία | 0-60°C |
| Ποσότητα | 50 |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Ποσότητα | 50 |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία qty | 1000 κομμάτια |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕΤ |
| Συσκευή | Καρτόνι |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα | 32OZ |
| Ποσότητα | 50 |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 10g |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Υλικό | ΠΕΤ |
|---|---|
| Εκτύπωση | - Ναι, ναι. |
| Βάρος | 11G |
| Χρήση | Ψυχρά ποτά, καφέ, τσάι, χυμός. |
| Ποσότητα | 50 |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χρησιμοποιήσιμα |
| Φόμπ Λιμένα | Σιαμέν |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος συσκευασίας | 57.5*36.5*40cm |