| Εγκρίθηκε η FDA | Ναί |
|---|---|
| Διάμετρος | Ποικίλει (συνήθως 80mm, 90mm, 95mm) |
| Σχέδιο | Επίπεδη, θόλος ή τρύπα |
| ΘερμοκρασίαΑντίσταση | Έως 100°C |
| Πιστοποίηση | SGS,FAD,ISO9001 |
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
|---|---|
| ΘερμοκρασίαΑντίσταση | Έως 100°C |
| Λογότυπο | προσαρμοσμένη |
| Σχήμα | Γύρω |
| Διανομή | 10 ημέρες μετά την κατάθεση |
| Διαρροή | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Γάμα το, γύρνα το. |
| Διανομή | 10 ημέρες μετά την κατάθεση |
| Διάμετρος | Ποικίλει (συνήθως 80mm, 90mm, 95mm) |
| Επαναχρησιμοποιήσιμο | Οχι |