| Δυναμικότητα | 5OZ |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Πιστοποιητικά | FDA, SGS |
| Λιμάνι FOB | Σιαμέν |
| Δείγμα | 5 ημέρες |
| Μέγεθος | 88*52*75mm |
|---|---|
| Συσκευασία qty | 500 κομμάτια |
| Υπηρεσία | OEM,ODM |
| Βάρος | 11.5g |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Εφαρμογή | Εστιατόρια, καφετέριες, πάρτι, υπαίθριο |
|---|---|
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Εσωτερικό bag+carton |
| Χρήση | Ζεστά και κρύα ποτά, νερό, χυμούς, κρασί |
| μέγεθος | 65*55*50mm |
| Τόπος συσκευασίας | 500 κομμάτια |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Τύπος κάλυψης | Σπίτι, Θόλο. |
| Σχήμα | Γύρω |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | 90*145mm |
| Τόπος συσκευασίας | 500 κομμάτια |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Χρώμα | Καθαρό, Λευκό |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρω |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Χρήση | Χυμός, ποτό, καφέ, τσάι Μπομπά. |
| Απαλλαγμένο από BPA | - Ναι, ναι. |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | PP |
| Ασφάλεια μικροκυμάτων | - Όχι. |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Δυναμικότητα | 700ml |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Συσκευασία qty | 500 PCS |
| Χρησιμοποιήσιμα | - Ναι, ναι. |
| Τύπος προϊόντος | Κύπελλο PP με κάλυμμα |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Capacity | 500ml/700ml |
| Shape | Round |
| Color | Clear,White |
| Dishwasher Safe | Yes |
|---|---|
| Color | Clear,White |
| Disposable | Yes |
| Product Type | PP Cup With Lid |
| Capacity | 500ml/700ml |