| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Qty verpakking | 2500pcs |
| Materiaal | ps |
| Kleur | Doorzichtig |
| Proefproef | 5 dagen |
|---|---|
| FOB-haven | Xiamen |
| Logo's | Op maat |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
|---|---|
| Materiaal | ps |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Doorzichtig |
| FOB-haven | Xiamen |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
|---|---|
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Materiaal | ps |
| Kleur | Doorzichtig |
| Logo's | Op maat |
| Materiaal | ps |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Vorm | Rond |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Diensten | OEM, ODM |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Diensten | OEM, ODM |
| Materiaal | ps |
| Grootte | 7*47*63 mm |
| Capaciteit | 9OZ |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Betaling | TT |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Gewicht | 10 g |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Pakket | Verpakking |
| Logo's | Op maat |
| Temperatuur | 0-60°C |
|---|---|
| Grootte | 89*57*108 mm |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | 10 g |
| Pakket | Verpakking |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Betaling | TT |
| Pakket | Verpakking |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Qty verpakking | 1000 stuks |