| Betaling | Western Union/TT |
|---|---|
| Kleur | Transparant |
| Maat | 90 mm |
| Vorm | Ronde |
| Veiligheidsfuncties | BPA-vrij |
| Toepassing | Plastic kopjes, papieren kopjes. |
|---|---|
| Grootte | 90 mm |
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Voor het bedekken en verzegelen van bekers |
| Vorm | Rond |
| milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type | Kopje |
| Vorm | Rond |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Duurzaamheid | Duurzaam |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste bekers |
|---|---|
| Vervoer | door overzees of de lucht |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Betaling | Western Union/TT |
| Gewicht | 5.5g |
| Veiligheidskenmerken | BPA-vrij |
|---|---|
| Type | Rot op, snap op. |
| Grootte | 90 mm |
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste bekers |
| Herbruikbaar | - Nee. |
| Betaling | Western Union/TT |
|---|---|
| Kleur | Transparant |
| Maat | 90 mm |
| Vorm | Ronde |
| Veiligheidsfuncties | BPA-vrij |
| Proefproef | 5 dagen |
|---|---|
| Diensten | OEM, ODM |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
| Pakketgewicht | 13 kg |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Diensten | OEM, ODM |
| Capaciteit | 210ml |
| Logo's | Op maat |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Gewicht van de verpakking | 5.5kgs |
| Materiaal | ps |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Logo's | Op maat |
| Gewicht van de verpakking | 6kgs |
|---|---|
| Diensten | OEM, ODM |
| Gewicht | 11.5g |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |