| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Grootte | 89*53*180 mm |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Gewicht | 16.5g |
| Grootte | 89*45*80 mm |
|---|---|
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit | 10 oz |
| Betaling | TT |
| Gewicht | 9g |
| Hoeveelheid | 50 |
|---|---|
| Verpakking Qty | 1000 stuks |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PET |
| Betaling | TT |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Shape | Round |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Material | PP |
| Capaciteit | 1,5 oz |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Proefproef | 5 dagen |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes |
| Logo's | Op maat |
| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Diensten | OEM, ODM |
| Materiaal | ps |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Doorzichtig |
|---|---|
| Proefproef | 5 dagen |
| Qty verpakking | 500 stuks |
| Capaciteit | 12 oz |
| Grootte | 76*54*113 mm |
| Toepassing | Restaurants, cafés, feestjes, buiten |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn, champagne |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Kleur | Doorzichtig |
| grootte | 49*42*55 mm |
|---|---|
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn, champagne |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Pakketgrootte | 0.031CBM |
| Diensten | OEM, ODM |