| Vorm | Rond |
|---|---|
| Logo's | Op maat |
| Pakketdetail | Binnenbag+carton |
| Grootte | 86 x 52 x 74 mm |
| Proefproef | 5 dagen |
| Materiaal | ps |
|---|---|
| FOB-haven | Xiamen |
| Kenmerken | Eenmalig |
| Certificeringen | FDA, SGS |
| Verpakkingsgrootte | 39*38,5*26 cm |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Doorzichtig |
| Duurzaamheid | hoog |
| Gebruik | Warme en koude dranken, water, sap, wijn |
| FOB-haven | Xiamen |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| BPA-vrij | - Ja, dat klopt. |
| Type deksel | Vlak, koepel. |
| Qty verpakking | 500 stuks |
|---|---|
| Mikrogolfbak | - Nee. |
| Kleur | Helder wit |
| Afmetingen | 90*145mm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Gebruik | Sap, drank, koffie, Boba thee. |
| Kleur | Helder wit |
| Capaciteit | 700ml |
| Eenmalig | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | 89*56*115 mm |
|---|---|
| Qty verpakking | 1000 stuks |
| Materiaal | PET |
| Logo's | Op maat |
| Betaling | TT |
| Pakket | Verpakking |
|---|---|
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 20OZ |
| Qty verpakking | 1000 stuks |
|---|---|
| Proeftijd | 7 dagen |
| Stapelbaar | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuur | 0-60°C |
| Materiaal | PET |
| Logo's | Op maat |
|---|---|
| Capaciteit | 24OZ |
| Grootte | 89*53*180 mm |
| Pakket | Verpakking |
| Drukwerk | - Ja, dat klopt. |