| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Application | Plastic Cups,paper Cups |
|---|---|
| Size | 90mm |
| Material | PP |
| Usage | For Covering And Sealing Cups |
| Shape | Round |
| Eco-Friendly | Yes |
|---|---|
| Type | Cup |
| Shape | Round |
| Transparency | Transparent |
| Durability | Durable |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
|---|---|
| Shipping | By Sea Or Air |
| Flexibility | Flexible |
| Payment | Western Union/TT |
| Weight | 5.5g |
| Safety Features | BPA-free |
|---|---|
| Type | Screw On,snap On |
| Size | 90mm |
| Compatibility | Compatible With Most Cups |
| Reusable | NO |
| Payment | Western Union/TT |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Size | 90mm |
| Shape | Round |
| Safety Features | BPA-free |
| Sample | 5days |
|---|---|
| Service | OEM,ODM |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Package Weight | 13kgs |
| Shape | Round |
|---|---|
| Service | OEM,ODM |
| Capacity | 210ML |
| LOGO | Customized |
| Certifications | FDA, SGS |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Package Weight | 5.5kgs |
| Material | PS |
| Durability | High |
| LOGO | Customized |
| Package Weight | 6kgs |
|---|---|
| Service | OEM,ODM |
| Weight | 11.5g |
| Certifications | FDA, SGS |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |