| Printing | Yes |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Size | 89*53*180mm |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Weight | 16.5g |
| Size | 89*45*80mm |
|---|---|
| Stackable | Yes |
| Capacity | 10oz |
| Payment | TT |
| Weight | 9g |
| Quantity | 50 |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Bpa Free | Yes |
| Material | PET |
| Payment | TT |
| Stackable | Yes |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Temperature | 0-60℃ |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Printing | Yes |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Shape | Round |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Material | PP |
| Capacity | 1.5 OZ |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Sample | 5days |
| Application | Restaurants, Cafes, Party |
| LOGO | Customized |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Service | OEM,ODM |
| Material | PS |
| Certifications | FDA, SGS |
| Shape | Round |
| Color | Transparent |
|---|---|
| Sample | 5days |
| Packaging Qty | 500pcs |
| Capacity | 12OZ |
| Size | 76*54*113mm |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine,Champagne |
| Durability | High |
| Color | Transparent |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Size | 49*42*55mm |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine,Champagne |
| Package Size | 0.031CBM |
| Service | OEM,ODM |