| Shape | Round |
|---|---|
| LOGO | Customized |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Size | 86*52*74mm |
| Sample | 5days |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Material | PS |
| FOB Port | Xiamen |
| Certifications | FDA, SGS |
| Package Size | 39*38.5*26cm |
| LOGO | Customized |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Durability | High |
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| FOB Port | Xiamen |
| Disposable | Yes |
|---|---|
| Material | PP |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Bpa Free | Yes |
| Lid Type | Flat,Dome |
| Packaging Qty | 500pcs |
|---|---|
| Microwave Safe | No |
| Color | Clear,White |
| Dimensions | 90*145mm |
| Shape | Round |
| Material | PP |
|---|---|
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Color | Clear,White |
| Capacity | 700ml |
| Disposable | Yes |
| Size | 89*56*115mm |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Payment | TT |
| Package | Carton |
|---|---|
| Printing | Yes |
| Stackable | Yes |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Capacity | 20oz |
| Packaging Qty | 1000pcs |
|---|---|
| Sample Time | 7 DAYS |
| Stackable | Yes |
| Temperature | 0-60℃ |
| Material | PET |
| LOGO | CUSTOMIZED |
|---|---|
| Capacity | 24oz |
| Size | 89*53*180mm |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |