| Durability | High |
|---|---|
| Shape | Round |
| Packaging Qty | 2500pcs |
| Material | PS |
| Color | Transparent |
| Sample | 5days |
|---|---|
| FOB Port | Xiamen |
| LOGO | Customized |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Certifications | FDA, SGS |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
|---|---|
| Material | PS |
| Shape | Round |
| Color | Transparent |
| FOB Port | Xiamen |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Material | PS |
| Color | Transparent |
| Material | PS |
|---|---|
| LOGO | Customized |
| Shape | Round |
| Certifications | FDA, SGS |
| Service | OEM,ODM |
| LOGO | Customized |
|---|---|
| Certifications | FDA, SGS |
| Service | OEM,ODM |
| Material | PS |
| Size | 7*47*63mm |
| Capacity | 9oz |
|---|---|
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Payment | TT |
| Temperature | 0-60℃ |
| Weight | 10g |
|---|---|
| Quantity | 50 |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Package | Carton |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Temperature | 0-60℃ |
|---|---|
| Size | 89*57*108mm |
| Bpa Free | Yes |
| Weight | 10g |
| Package | Carton |
| Bpa Free | Yes |
|---|---|
| Payment | TT |
| Package | Carton |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Packaging Qty | 1000pcs |