| Capacity | 10oz |
|---|---|
| Stackable | Yes |
| Material | PET |
| Weight | 9g |
| Package | Carton |
| Capacity | 20oz |
|---|---|
| Temperature | 0-60℃ |
| Stackable | Yes |
| Quantity | 50 |
| Package | Carton |
| LOGO | Customized |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Service | OEM,ODM |
| FOB Port | Xiamen |
| Shape | Round |
| Shape | Round |
|---|---|
| Packaging Qty | 500pcs |
| Service | OEM,ODM |
| FOB Port | Xiamen |
| Sample | 5days |
| Durability | High |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Weight | 25.5g |
| LOGO | Customized |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
| Application | Restaurants, Cafes, Party,Outdoors |
|---|---|
| Usage | Hot And Cold Beverages, Water, Juice, Wine |
| Weight | 12.5g |
| Color | Transparent |
| Package Detail | Inner Bag+carton |
| Package Weight | 5.6kgs |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Service | OEM,ODM |
| Pack Qty | 10 |
| Durability | High |
| Reusable | NO |
|---|---|
| Leak Proof | YES |
| Size | 95mm |
| Design | Simple And Functional |
| Color | Customized |
| Temperature | Cold |
|---|---|
| Usage | Disposable |
| Certifications | FDA, SGS |
| Pattern | Various |
| Durable | Yes |
| Features | Disposable |
|---|---|
| Package Size | 36.5*36*20.5cm |
| Shape | Round |
| FOB Port | Xiamen |
| Size | 68*42*88mm |