| Material | PET |
|---|---|
| Payment | TT |
| Quantity | 50 |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Printing | Yes |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |
| Capacity | 700ml |
|---|---|
| Disposable | Yes |
| Logo | Customized |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Quantity | 50 |
|---|---|
| Printing | Yes |
| Package | Carton |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Payment | TT |
| Bpa Free | Yes |
|---|---|
| Color | Clear,White |
| Shape | Round |
| Usage | Juice,Beverage, Coffee, Boba Tea |
| Material | PP |
| Quantity | 50 |
|---|---|
| Sample Time | 7 DAYS |
| Bpa Free | Yes |
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Printing | Yes |
| Capacity | 10oz |
|---|---|
| Weight | 9g |
| LOGO | CUSTOMIZED |
| Sample Time | 7 DAYS |
| Usage | Cold Beverages,Coffee,Boba Tea,Cold Juice |
| Printing | Yes |
|---|---|
| Packaging Qty | 1000pcs |
| Material | PET |
| Stackable | Yes |
| Package | Carton |